Čuguna krāsnis, apkures krāsnis un krāsniņas Elroy cena ENG
 LV

Čuguna krāsnis, apkures malkas krāsnis, krāsns ar centrālapkures pieslēgumu.

Apkures krāsnis Elroy!

 

Neskatoties uz to, ka pastāv stereotips par Ķīnā ražoto preču slikto kvalitāti, Elroy krāsnis gāž šo veco stereotipu, jo ir ļoti augstas kvalitātes, lai gan ražotas nekur citur kā tieši Ķīnā. Ķīna ir valsts, kurā jau tūkstošiem gadu atpakaļ bija pazīstamas čuguna liešanas tehnoloģijas, kuras vēl tagad izmanto pat vadošie Eiropas ražotāji, tāpēc nav šaubu, ka šajā jomā Ķīnas ražotāji spēj sasniegt visaugstākos rezultātus.

Elroy krāšņu ražotājs veic pilnu ražošanas ciklu, sākot ar krāšņu projektēšanu, čuguna liešanu un beidzot ar salikšanu, krāsošanu, emaljēšanu. Līdz ar to tiek kontrolēts katrs izstrādes un ražošanas posms, kas garantē ļoti zemu brāķu procentu un ļoti augstu kvalitāti. Šī rūpnīca ir viena no lielākajām privāto preču zīmju ražotājām, kas praktiski nozīmē, ka atpazīstamu brendu krāsnis tiek daļēji vai pilnībā ražotas tieši tur. 

Gandrīz visas Elroy krāsnis ir ar vispilnāko aprīkojumu - stikla pašattīrīšanās funkcija, pelnu kaste, dubultās sadegšanas funkcija (CB). Tāpat arī gandrīz visas Elroy krāsnis ir "multi fuel" - šīs krāsnis ir kurināmas gan ar malku, gan oglēm, kas dod iespēju panāk vislielāko siltumatdevi. 

Elroy krāsnis ir projektētas un īpaši veidotas tieši Eiropas patērētājam, ņemot vērā tādus aspektus, kā klimatiskie apstākļi, iedzīvotāju pirktspēja, konkurence, dizaina īpatnības, lietošanas ērtība. Rezultātā ir izveidotas unikālas krāsnis, kas ne tikai apmierinās jebkura pircēja īpašās vēlmes, bet vārda tiešā nozīmē būs “mājas dvēsele” kas priecēs aci un vienmēr izstaros siltumu Jūsu mājā.

 

 

Tirdzniecība no noliktavas Rīgā! Kvalitatīvas krāsnis par labām cenām. 


 

 

Krāsns malka, malkas krāsnis, lēta malkas krāsns

Krāsns malka, malkas krāsnis, lēta malkas krāsnsKrāsns malka, malkas krāsnis, lēta malkas krāsnsKrāsns malka, malkas krāsnis, lēta malkas krāsns

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
- vēlos saņemt atbildi e-pastā
- vēlos saņemt atbildi pa telefonu
Piezīmes